Sítě proti hmyzu

Jsou velmi účinnou a efektivní ochranou proti obtížnému hmyzu.

Funkce je velmi praktická a přesto neztrácejí na moderním designu a jsou též elegantním doplňkem. Z pohledu jsou sítě na zhotovení a montáž jednoduchou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého slabou vrstvou plastu. Síťovina je dodávána ve dvou barevných provedeních šedé a černé. Jsou odolné vůči tepelným rozdílům, nepodléhají korozi. Vhodné jak pro byty tak pro rodinné domy.

Termín dodání cca dva týdny. Sítě proti hmyzu pro dveřní a okenní řešení dodáváme také v rolovacím provedení.

Na všechny výrobky je poskytována záruka a také pozáruční servis.


Okenní sítě s lemem EXT2

Tento systém je určen pro použití s plastovými nebo euro-okny, kde není přístup pro montáž z venku. Síť je uchycena otočnými háčky za hranu oken. Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Rám je spojen vnitřními plastovými rohy, které zaručí dokonalý design.


Dveřní sítě

V části dveří, řešíme efektivně ochranu proti hmyzu dveřními sítěmi. Dveřní sítě jsou vyráběny ze silného extrudovaného hliníkového profilu. K dveřním sítím jsou dodávány samozavírací panty, magnet, dveřní kartáček a mohou být dovybavené okopovou či středovou lištou. Šíře rámu je 50mm. Profily sítí jsou v rohách spojeny vnitřním rohem. Síťovina je dodávána ve dvou barevných provedeních šedé a černé.

Dodání přímo na míru, zajistí dokonale těsnění dveřní sítě díky silnému profilu je zabezpečená tuhost, pevnost a stabilní tvar sítě. Odolné tepelným rozdílům, nepodléhají korozi. Poměrně jednoduchá montáž a snadné demontování v zimním období.


ČESKÉ VÝROBKY / OKNA / DVEŘE / PLOTY / GARÁŽOVÁ VRATA / STÍNÍCÍ TECHNIKA / ŽALUZIE / PARAPETY / SERVIS