Průmyslová vrata

Nabízíme sekční průmyslová vrata pro hromadné garáže či do skladů, výrobních hal a logistických areálů. Průmyslová vrata vyrábíme na míru dle požadavku zákazníka. Jsou ve dvou variantách provedení, s plnými panely či s prosklenými.

Všechna naše vrata jsou ve standardu zateplena 40mm vrstvou polyuretanové pěny a nedochází tak k úniku tepla. Všechna vrata nabízíme v široké škále barev a designu provedení.


Motory Doorhan:

  • dálkové ovládání pohonů
  • spolehlivé zajištění křídla vrat v zavřené poloze
  • jednoduché manuální otevírání vrat za pomoci rozpojovače
  • spolehlivost práce pohonů v podmínkách nestabilní sítě
  • výborné bezpečnostní vlastnosti
  • cenová dostupnost


Průmyslová vrata ISD 01

Průmyslová vrata ISD 01 jsou konstruována a testována na více než 100.000 cyklů. Mají zesílené panty a po stranách ocelová lanka s pojistkou proti přetržení. Panel je vyroben ze dvou silných pozinkovaných plechů s výztuhou pro maximální pevnost a je vyplněn polyuretanovou pěnou.


Průmyslová vrata ISD 02

Průmyslová vrata ISD 02 jsou vyrobena z panoramatických panelů a pružiny jsou konstruovány a testovány na více než 100.000 foto DoorHan (18)cyklů. Skládají se z rámů z hliníkové slitiny a na zasklení je použit polykarbonát nebo akrylové sklo. Veškeré materiály mají vysokou odolnost proti nárazu a mají speciální povrchovou úpravu. Průmyslová vrata mají zesílené panty a po stranách ocelová lanka s pojistkou proti přetržení.ČESKÉ VÝROBKY / OKNA / DVEŘE / PLOTY / GARÁŽOVÁ VRATA / STÍNÍCÍ TECHNIKA / ŽALUZIE / PARAPETY / SERVIS