Garážová sekční vrata

Nabízí jedno z nejlepších řešení k uzavření garážového vstupu. U tohoto typu vrat se dokonale podařily skloubit ty nejlepší užitkové vlastnosti garážových vrat. Sekční vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže.

Sekční vrata patří mezi nejoblíbenější produkt ve své kategorii. Pro své užitkové vlastnosti, velký výběr variant panelů a doplňků, jsou vhodným řešením pro individuální požadavky zákazníka. Na výrobu vrat používáme špičkové komponenty od renomovaných dodavatelů splňujících kritéria evropských norem s označením CE, které zaručuje vysokou kvalitu finálního výrobku.


Motory Doorhan:

  • dálkové ovládání pohonů
  • spolehlivé zajištění křídla vrat v zavřené poloze
  • jednoduché manuální otevírání vrat za pomoci rozpojovače
  • spolehlivost práce pohonů v podmínkách nestabilní sítě
  • výborné bezpečnostní vlastnosti
  • cenová dostupnost


Tepelné úspory

Po technické stránce sekční vrata výborně tepelně izolují prostor garáže a tím přináší úsporu nákladů na vytápění. V zimních měsících pomáhají udržet v interiéru garáže příjemné teploty.


Bezpečnost a odolnost

Při výrobě klademe na první místo především bezpečnost uživatelů a zabezpečení vchodu. Používáme kvalitní panely od italské firmy Marcegaglia a kování od holandské firmy Doco. Cílem našich výrobků je bezpečnost uživatelů garážových vrat a zároveň vrata odolné vůči neoprávněným pokusům o vstup do garáže.


Sekční garážová vrata RSD 01

Garážová vrata jsou speciálně navržena pro garáže s nízkým nadpražím (100 mm) a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně (120 mm). Pružiny jsou umístěny po stranách vrat. Vyrábějí se v malých rozměrech (šířka do 3000 mm a výška do 2700 mm) s nízkým typem zdvihu z odlehčených panelů.


Sekční garážová vrata RSD 02

Garážová vrata jsou klasická sekční vrata, která jsou určena pro nejběžnější rozměry garáží.

ČESKÉ VÝROBKY / OKNA / DVEŘE / PLOTY / GARÁŽOVÁ VRATA / STÍNÍCÍ TECHNIKA / ŽALUZIE / PARAPETY / SERVIS